|
Podsumowanie działalności 3 Drużyny Harcerskiej „Niezłomni” z Białej Drugiej
Tuż przed zakończeniem
roku szkolnego wybraliśmy się na kolejny rajd rowerowy.
Drużynowy podsumował naszą całoroczną pracę i rozdał tropy i sprawności. Po krótkim odpoczynku, lekko zmęczeni, ale w dobrych humorach, udaliśmy się w drogę powrotną. |
|
|